ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ניקיון משרדים בערב

  ניקיון משרדים בערב עם מפתח

  על כך שחשוב לשמור על ניקיון המשרד באופן שוטף אין עוררין, אולם באיזו שעה כדאי יהיה לבצע את הניקיון? יש משרדים שבהם הבעלים רוצה לשמור על ניקיון לאורך היום כולו והפעילות הרבה במשרד מסמלת על עבודה רבה ועל חברה גדולה ולכן היא גם יכולה לאפשר לעצמה שעובד הניקיון יהיה במשרד שעות רבות במהלך היום וידאג תמיד לניקיון השוטף. במקרים אחרים, ייתכן ובעלי המשרד יעדיפו שעובדי הניקיון יגיעו בשעות הערב דווקא, כאשר המשרד סגור או שהפעילות בו מופחתת מבחינת כוח אדם ואנשים המסתובבים בו ולכן עובדי הניקיון יכולים לבצע את הניקיון בצורה טובה, נוחה ויעילה יותר. אנו בחברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ, מספקים שירותי ניקיון משרדים גם בשעות הערב, הלילה ובכל שעה שתזדקקו בהתאמה אישית לצרכי העסק.

  היתרונות של ניקיון משרדים בערב:

  • ניקיון המשרד בערב מאפשר לעובדים להתעסק בעבודה נטו במהלך היום, בלי הצורך להתחשב בעובדי הניקיון הזקוקים לספייס כדי לנקות חלל מסוים. לדוגמה: לעתים לא נעים לעובדים להיכנס למטבח על אף שהם זקוקים לקפה שיעיר אותם או לאכול את ארוחת הצהריים שלהם כיוון שבדיוק עובד הניקיון נמצא שם.
  • עובדי הניקיון יוכלו לבצע את העבודה בצורה נעימה, נוחה ויעילה יותר, כאשר אין עובדים "שמסתובבים להם בין הרגליים" ומפריעים להם בביצוע עבודת הניקיון או לחילופין מלכלכים מיד את מה שהם ניקו.
  • הלכלוך והאשפה מצטברים במהלך היום מתחילתו ועד סופו ולכן אם הניקיון יתבצע בבוקר או בצהריים בלבד (במשרדים בהם הניקיון מוזמן פעם ביום) הרי שעד סוף היום יצטבר לכלוך נוסף והעובדים שיגיעו בבוקר יסבלו מפחים מלאים/חצי מלאים ומשרד מלוכלך.

  פנו למומחים בתחום ניקיון משרדים בערב

  חשוב להבין, כאשר אתם באים לבחור חברת ניקיון בדקו אם היא יכולה לספק שירותי ניקיון משרדים בערב. יש חברות המבצעות את עבודתן רק בשעות הלילה שהמשרדים סגורים, אחרות עובדות רק במהלך היום וחלק יכולות לספק שירותים 24 שעות ביממה בהתאם לצרכי העסק. אנו בחברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ נוכל לספק לכם שירותי ניקיון ערב למשרד בצורה בטוחה, אמינה ויעילה כפי שאנו עושים עם רבים מלקוחותינו.

  ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח

  אין ספק כי שמירה על ניקיון המשרד היא חיונית מאוד בכל בית עסק ובכל משרד גדול או קטן, לא חשוב כמה עובדים יש בו. כמות העובדים כן משפיעה על כמות הפסולת והלכלוך המיוצרים במשרד וכנראה גם על תדירות הניקיון הנדרשת במשרד. עבור משרדים רבים וצנועים, ניקיון של פעם בשבוע אמור להספיק בעוד שבמשרדים אחרים ייתכן ויידרשו שירותי ניקיון על בסיס יומי. חברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ, תשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחום ולהתאים את זמני השירות בהתאם לצרכים שלכם.

  מדוע חשוב לשמור על המשרדים נקיים?

  • יצירת סביבת עבודה נקייה ובטוחה לעובדים.
  • מניעת סכנות ובעיות בריאותיות ואחרות העשויות לנבוע ממשרד מלוכלך ומוזנח.
  • אווירה נעימה יותר.
  • רושם חיובי יותר על האורחים במשרד.
  • תפקוד טוב יותר של העובדים הרוצים לשמור על מקום עבודה שלבעלים אכפת מהמקום ומהעובדים.
  • יצירת סטנדרטים גבוהים יותר לשמירה על המשרדים וניקיונם. העובדים יראו שהמשרד נשמר נקי וישתפו פעולה גם כן.

  ניקיון משרדים בערב – יתרונות

  סביר להניח שהשאלה הבאה שתשאלו את עצמכם היא, מתי הזמן הטוב ביותר להזמין את שירותי הניקיון? ובכן אין לכך תשובה חד משמעית שכן במשרד אחד עשויים להעדיף משהו אחד בעוד במשרד אחר עשויים להעדיף משהו אחר. לדוגמה: בחברה ובה עשרות או מאות עובדים הפעילים במשרד 24 שעות ביממה, זה לא משנה אם הניקיון מתבצע בבוקר, בצהריים, בערב או בלילה. ייתכן והחברה תצטרך אפילו שירותי ניקיון סביב השעות או כל כמה שעות. חברה ובה 20-30 עובדים למשל הפעילה מ8 בבוקר עד 18:00 אחר הצהריים למשל יכול להתאים לה ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח או אפילו ניקיון בלילה. בעלי משרדים אחרים יעדיפו את עובדי הניקיון במהלך היום במקביל לשעות העבודה במשרד כדי לשמור על המשרד נקי דווקא כשהעובדים במשרד ומייצרים לכלוך במהלך היום.

  זקוקים לחברת ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח?

  אז אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון משרדים בשעות הערב עם מפתח, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להעניק לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחום ובמחיר אטרקטיבי עם חבילת שירות המותאמת לצרכים שלכם. אנו בחברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ, מבטיחים לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   ניקיון משרדים אחר הצהריים

   ניקיון המשרד הוא דבר חשוב מאוד, לפחות כמו מתן שירות טוב ללקוח. ניקיון המשרד משפיע באופן ניכר על העובדים במשרד הנמצאים בו שעות רבות, לטובת שמירה על בריאותם ותפקוד תקין שלהם ביום יום וכמובן לרושם הראשוני ללקוחות ואורחים אחרים המגיעים למשרד. אנו בחברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ, מספקים שירותי ניקיון ותחזוקה לבתי עסק רבים בכל רחבי הארץ ומתמחים בשירותי ניקיון משרדים. עובדי החברה הוכשרו מקצועית לעבודה ברמת האיכות הגבוהה ביותר, שימוש בחומרי גלם איכותיים והגדלת ראש בעבודה לשמירה על בטיחות העובדים וביצוע העבודה בצורה הטובה ביותר. החברה זמינה עבורכם לשירותי ניקיון משרדים אחר הצהריים, בערב, בלילה או בשעות הבוקר, בכל זמן שתרצו ובהתאם לצרכים שלכם. לפרטים נוספים והזמנת השירות צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

   ניקיון המשרד אחר הצהריים או בלילה?

   ניקיון משרדים אחר הצהריים, מומלץ בדרך כלל כיוון שעדיין מדובר בשעות של סיום העבודה עבור מרבית המשרדים ויש פחות אנשים המסתובבים במשרד, מה שמאפשר לעובדי הניקיון לבצע את העבודה בצורה טובה ונוחה יותר. בנוסף ניקיון בשעות אחר הצהריים חסכוני יותר מאשר ניקיון בלילה שכן צריך לשלם לעובדים בהתאם לשכר מוגבר עבור עבודה בלילה. אנו בחברת א.נ שדה תחזוקה וניהול פרויקטים בע"מ, נתאם אתכם את זמני הניקיון הנוחים לכם.

   ניקיון משרד אחר הצהריים

   • זמינות – ראשית האם החברה זמינה לשלוח לכם עובדים בהתאם לכמות שאתם צריכים ובשעות שאתם צריכים? בעוד חברה אחת יתאים לה ניקיון בשעות אחר הצהריים חברה אחרת יכולה לדרוש ניקיון בשעות הערב והלילה שהעובדים לא נמצאים במשרד כלל.
   • היקף שירותים – האם החברה מספקת רק שירותי ניקיון או מגוון שירותים במקום אחד שתוכלו לחסוך בעלויות הכלליות של תחזוקת המשרד? האם במקרה של תקלה נוספת כמו בחשמל או באינסטלציה כל שצריך הוא להרים טלפון לחברת התחזוקה והם ישלחו איש מקצוע או שמא צריך לחפש אחר איש מקצוע בעצמנו? לעתים חברה המספקת שירותים מקיפים במקום אחד, תהיה טובה יותר עבורכם.
   • מחיר – כמובן תבחנו את המחיר ביחס להיקף השירות שאתם מקבלים וזה עומד בתקציב שלכם ובציפיות שלכם.
   • איכות השירות – העובדים עושים את עבודתם נאמנה? מה הכימיה של עובדי הניקיון עם עובדי המשרד? האם יש לכם רושם טוב מנציגי חברת הניקיון שמולם אתם מנהלים את השירות?
   • חומרי גלם – האם חברת הניקיון עושה שימוש בחומרי גלם איכותיים או זולים?
   חברה לשיווק באינטרנט חברה לשיווק באינטרנט